Wyjątkowe chwile

Wakacje

zaplanuj aktywny wypoczynek lub błogie lenistwo w otoczeniu gór i przyrody. Pozwól sobie na chwile relaksu w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Czas w Soblówce płynie wolniej a odpoczynek na łonie natury zaprocentuje maksymalną energią po wakacjach! Jeśli jesteś typem sportowca to górska okolica zapewni Ci szereg aktywności każdego dnia. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie!

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester

Świętuj wspólnie z najbliższymi ten szczególne radosny czas w roku, w pięknej zimowej atmosferze Jagodówki. W sezonie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra dekorujemy Jagodówkę tak, aby nasi goście czuli się w niej jak w domu. Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe miejsce!

Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne to szczególny czas dla ludzi wierzących ale także dla natury, która budzi się do życia dając nadzieję na owocne plony. Niecierpliwie wypatrujemy pierwszych promieni słońca a już szczególnie w Lany Poniedziałek, kiedy tradycyjnie polewamy się wodą na szczęście. Oczywiście zapewniamy wystarczającą ilość wody a także piękne świąteczne dekoracje w Jagodówce. Być może w okolicy pojawi się też Wielkanocny baranek? Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe miejsce!

Imprezy firmowe

Zorganizuj kameralne spotkanie z kolegami i koleżankami z pracy na łonie natury. Przyroda i świeże powietrze sprzyjają kreatywności a wyjazdy integrują jak żadne inne spotkania po pracy. Gdyby jednak zdarzył się jakiś projekt typu ASAP możecie go spokojnie wykonać popijając świeżo zmieloną kawę na balkonie – gwarantujemy, że będzie to fantastyczny home office.

Wieczór panieński i kawalerski

Wyszalejcie się wspólnie z przyjaciółmi przed najważniejszym dniem w życiu przyszłej Panny Młodej lub Pana Młodego. W Jagodówce znajdziecie wiele atrakcji, które umilą jedną z najchętniej wspominanych imprez. Do Waszej dyspozycji jest nowe, 5 osobowe jacuzzi, miejsce na ognisko i duszonki, dom w górach oraz wspaniałe widoki.  Wierzymy, że organizatorzy wykorzystają potencjał Jagodówki i zagwarantują wszystkim niezapomniane chwile.